Galéria

Kontakt

[ čo ponúkame ]

Účinná ochrana vášho interiéru proti hmyzu

Vyberajte si okenné siete proti hmyzu, ktoré vám poskytnú spoľahlivú a dlhodobú ochranu nielen pred hmyzom. V našej ponuke nájdete pevné a vysokokvalitné okenné siete vo všetkých možných konštrukčných variantoch na všetky typy okien, ktoré sú nevyhnutným a praktickým doplnkom moderného bývania. 

Pevné rámové okenné siete 

Siete proti hmyzu ponúkame vo všetkých možných konštrukčných variantoch na všetky typy okien. Spájajú v sebe jednoduchosť riešení montáže s vysokou úžitkovou hodnotou. Siete sú vyrábané z rôznych profilov v niekoľkých farebných variantoch s možnosťou lakovania do odtieňov podľa vzorkovníka RAL. Ponuka farebného zladenia umožňuje dokonalý estetický súlad s rámom okna. Rám siete je vyrobený z valcovaných alebo extrudovaných hliníkových profilov, sieťovina je zaistená v profile gumou. Systémy uchytenia sa volia podľa typu profilu a typu okenného rámu. 

Pevné rámové dverové siete 

Pevné dverové siete sú nevyhnutným a praktickým doplnkom moderného bývania. Vďaka širokej škále sieťových profilov nie je problém osadiť sieť na akékoľvek okno alebo dvere. Jednoduchá konštrukcia a sieťovina zo skleného vlákna zaručujú veľmi dlhú životnosť. Rám dverové siete je vyrobený z valcovaných alebo extrudovaných hliníkových profilov, sieťovina je zaistená v profile gumou. Celá sieť sa montuje na dverový rám pomocou pántov.

Rolovacie siete

Rolovacie siete sú v dnešnej dobe štandardným doplnkom uceleného sortimentu sietí proti hmyzu. Zvyšujú rozsah možností riešení pre vaše okná a dvere. Ich využitie je predovšetkým tam, kde sa požaduje častá voľnosť a priechodnosť. V čase, kedy nie je využívaná, je možné ju navinúť do boxu. Siete sú vyrobené zo skleného vlákna, ktorý je ošetrený plastovým nástrekom. Ich výroba na mieru dokonale zabráni vniknutiu nežiaduceho hmyzu do interiéru. Rolovacie siete sú dodávané v rôznych farebných prevedeniach s možnosťou lakovania boxu a vodiacich líšt. Vďaka použitým materiálom je zaistená trvanlivosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom po dlhé roky používania.

Plisé dverové siete

Skladané dverné siete plisé sú moderným a elegantným doplnkom súčasných exteriérov. Plisé nie sú obyčajnou ochranou proti obťažujúcemu hmyzu. Vášmu priestoru dodajú osobitý charakter. Ideálne riešenie pre zimné záhrady, francúzske okná a terasy. Plisované, čiže skladané siete predstavujú modernú ochranu interiéru pred nežiaducim hmyzom. 

Posuvné dverové siete

Posuvné siete proti hmyzu sa používajú pre rozmerovo väčšie typy balkónových alebo vstupných dverí, terasy, zimné záhrady a všeobecne pre väčšie plochy. Ideálne riešenie pre dvojkrídlové francúzske okná. Konštrukcia posuvných sietí sa skladá z vonkajšieho rámu a jedného alebo dvoch pojazdových krídel siete. Nevyžadujú žiadny priestor pre otvorenie. Ich výhodou je veľmi ľahký a tichý chod, príjemné ovládanie a jednoduchá montáž. Posuvné siete sú vhodné do veľmi frekventovaných miest.