Galéria

Kontakt

[ čo ponúkame ]

Pergoly a markízy pre príjemné posedenie vonku

Celoročný zážitok zo sedenia na terase s luxusnými pergolami od slovenských výrobcov. Bioklimatické, lamelové a látkové pergoly sú nielen veľmi štýlové a moderné, ale predovšetkým funkčné zastrešenia terasy. Okrem pergol v našej ponuke nájete aj terasové markízy rôznych tvarov a materiálov. 

Výsuvné markízy 

Markízy majú niekoľko predností. Predovšetkým sú schopné zatieniť väčšie plochy terás, balkónov či presklených výkladov. Ďalej dotvárajú architektonický vzhľad objektu a stávajú sa jeho neoddeliteľnou súčasťou. V našej ponuke je veľké množstvo typov, ktoré vyhovejú všetkým požiadavkám. Ovládanie markíz je veľmi jednoduché. Základným typom je ovládanie kľukou. V prípade väčšieho počtu markíz alebo markízy s väčšou plochou je pohodlnejšie motorické ovládanie so spínačom alebo diaľkovým ovládaním. Žiadaným doplnkom býva čidlo, ktoré automaticky stiahne markízu pri veľkom vetre a zabráni tak jej poškodeniu.

Výklopné markízy 

Výklopné markízy sa používajú pre zatienenie výkladných skríň, vchodov a okien na historických budovách, pre tienenie okien a malých balkónov. Dotvárajú architektonický štýl objektov a stávajú sa jeho neoddeliteľnou súčasťou. V našej ponuke je veľké množstvo typov, ktoré vyhovejú všetkým požiadavkám.

Samostatne stojace markízy 

Rýchle a elegantné riešenie pre vaše bývanie či ponik.  V našej ponuke je veľké množstvo typov, ktoré vyhovejú všetkým požiadavkám. Ovládanie markíz je veľmi jednoduché.