Galéria

Kontakt

[ Čo ponúkame ]

Funkčné a moderné interiérové tienenie pre všetky typy okien a dverí

Vyberte si interiérové žalúzie v rôznych farbách, tvaroch a rozmeroch vhodné pre byty aj rodinné domy. Všetky produkty zatienenia a žalúzií sú vysokokvalitné, majú moderný dizajn a prijateľnú cenu. 

Horizontálne žalúzie 

Horizontálne žalúzie sú najrozšírenejší spôsob protislnečnej ochrany. Žalúzie ochraňujú nielen pred slnečnými lúčmi, ale chránia aj vaše súkromie. Využitie horizontálnych žalúzií je mnohostranné a ich farebná škála dovoľuje harmonicky zladiť farby v miestnosti s farebnými doplnkami a vytvoriť tak príjemnú atmosféru podľa vášho vkusu. Výhodou je ich jednoduchosť, rýchlosť montáže, minimálna údržba a cenová dostupnosť.

Látkové žalúzie plisé

Výnimočne flexibilné, elegantné a slúžiace ako dekoratívny prvok vašich okien. Žalúzie plisé predstavujú veľmi efektívny, dokonalý a estetický spôsob zatienenia. Materiálom pre tienenie je špeciálna plisovaná látka. Vďaka svojej univerzálnosti a širokej škále farieb látok je plisé vysoko elegantným doplnkom každého moderného interiéru.

Textilné roletky a roletky DEŇ/NOC

Textilné roletky sú ideálnym tieniacim a dekoračným doplnkom. Široká ponuka látok a typov textilných roletiek umožňuje voľbu intenzity zatienenia a komplexného farebného zladenia. Textilné roletky majú niekoľko variantov prevedenia montáže, a to montáž na stenu, do stropu alebo do rámu plastového okna, eurookná alebo strešného okna. Sú vyrábané ako voľne visiace alebo pevné s vodiacimi krycími lištami a krytom návinu.

Vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie elegantne doplnia váš interiér a úplne nahradia záclony alebo závesy. Vďaka širokej ponuke materiálov a farebných odtieňov vkusne a moderne zladíte svoju kanceláriu alebo domov. Ich antistatická úprava, farebná a tvarová stálosť vyžadujú minimálne nároky na údržbu. Medzi jej ďalšie prednosti patrí schopnosť zacloniť veľké plochy. Montáž je veľmi jednoduchá a rýchla, pričom celkový dojem vedie k prevzdušneniu celého priestoru. 

Drevené žalúzie

Drevené žalúzie nachádzajú uplatnenie ako reprezentatívny, spoločenský a vysoko účelový doplnok bytov, kancelárií a spoločenských miestností. Umožňujú plynule regulovať úroveň zatienenia a prefiltrovanie svetla cez drevené lamely robí z tejto klasickej ochrany výrobok zvlášť dekoratívny. Sú štýlovým, estetickým a luxusným doplnkom interiéru. Ich prevedenie sa radí medzi vrchol tieniacej techniky. Sú záležitosťou nadštandardné, určené predovšetkým tým najnáročnejším zákazníkom s estetickým cítením a vkusom.

Bambusové roletky

Bambusové roletky sú vyrábané z čisto prírodných materiálov a ponúkajú tak množstvo rôznych dekoračných štýlov. Ponuka troch typov bambusových roletiek ponúka veľa možností estetického začlenenia do najrôznejších typov interiérov. Rolety ponúkamé v dvojitom prevedení, a to s navíjaním alebo so sťahovaním.

Sme partnerom KASKO

logo-2 - kópia