Galéria

Kontakt

[ Čo ponúkame ]

Fukčné a štýlové žalúzie pre všetkých, ktoré slúžia na reguláciu prirodzeného osvetlenia a slnečného žiarenia

Ponúkame niekoľko typov exteriérových žalúzií, pričom každý model má svoje určené špecifiká. Všetky produkty zatienenia a žalúzií sú vysokokvalitné, majú moderný dizajn a prijateľnú cenu. 

Vonkajšie žalúzie

Vonkajšie žalúzie sú najpoužívanejším exteriérovým tieniacim prvkom. Umožňujú plynule regulovať prirodzené osvetlenie, zachytávajú priame slnečné žiarenie a chránia pred jeho škodlivými účinkami. Používajú sa nielen k zatienenie okien rodinných domov, ale aj administratívnych a komerčných budov. V prípade požiadavky na maximálnu zatemnenie použijeme lamelu typu Z-PROFIL, kde je tento efekt takmer dokonalý.

Screenové rolety

Jednoduché riešenie ochrany pred slnkom. Screenové rolety sú stále viac obľúbené vďaka svojej účinnosti a modernému vzhľadu. Dotvárajú architektonický vzhľad objektu a tým sa stávajú jeho neoddeliteľnou súčasťou. Sú určené predovšetkým na zatienenie presklených fasád a okien. Chránia pred slnečným žiarením, zabraňujú prieniku tepla a prehrievaniu interiéru. Dajú sa tiež využiť na zatienenie pergol, altánov a zimných záhrad. Hlavnou prednosťou screenových roliet je predovšetkým použitie špeciálnych technických látok, ktoré umožňujú čiastočný prestup svetla do interiéru a vizuálny kontakt s okolím a zároveň dostatočné súkromie. V našej ponuke nájdete množstvo typov, ktoré vyhovejú všetkým účelom.

Vonkajšie rolety

Vonkajšie rolety sú exteriérový tieniaci, izolačný a bezpečnostný prvok. Tepelná izolácia je zaručená použitím najlepších materiálov (vysoko kvalitnný a veľmi odolný hliník, ktorý je plnený polyuretánovou penou). Utlmujú vonkajší hluk. Sú ovládané buď manuálne s popruhom alebo kľučkou, elektrickým pohonom s automatickým kontrolným systémom a diaľkovým ovládaním, vrátane automatiky. 

Sme partnerom KASKO

logo-2 - kópia